НОВОМУ ПОКОЛІННЮ МЕНЕДЖЕРІВ БУТИ!
Обговорення проектів опису освітніх програм спец. 073 «Менеджмент» першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти
На економічному факультеті за процедурою запровадження освітніх програм згідно з наказом ректора від 11.08.2017 р. за №729-32 «Про запровадження в освітній та інформаційний процес форм опису освітньо-професійної (освітньо-наукової) програми, структурних вимог до інформаційного пакету, форм робочої навчальної програми дисципліни і форми представлення інформації про кваліфікацію науково-педагогічного працівника» пройшло обговорення проектів опису освітніх програм спеціальності 073 «Менеджмент» бакалаврського і магістерського рівнів вищої освіти, а саме:
– освітньо-професійної програми «Менеджмент організацій» (денна ф.н.), гарант програми: к.е.н., доцент Овчаренко Т.С.;
– освітньо-наукової програми «Менеджмент організацій і адміністрування» (денна і заочна ф. н.), гарант програми: д.е.н., завідувач кафедри Жилінська О.І.;
– освітньо-наукової програми «Менеджмент інноваційної діяльності» (денна ф. н.), гарант програми: к.е.н., доцент Корнілова І.М.
На освітні програми надійшли рецензії провідних експертів – завідувачів профільними кафедрами національних університетів (КНЕУ імені Вадима Гетьмана, НУ «Львівська політехніка») і представників академічного сектора науки (Інститут досліджень історії науки та науково-технічного потенціалу НАН України), а також дві ОНП передано на рецензування до провідних експертів факультету менеджменту Варшавського університету (Республіка Польща), рецензії очікуються.
Під час розробки і освітніх програм були враховані пропозиції гарантів, членів проектних груп, провідних фахівців економічного факультету, випускників, студентів та представників академічної спільноти. Особливістю розроблених колективом кафедри менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності освітніх програм зі спеціальності «Менеджмент» є збереження і розвиток кращих традицій академічної моделі магістерської підготовки у класичних університетах, ініційованої і втіленої колективом економічного факультету під керівництвом д.е.н., проф. Д.М.Черваньова та д.е.н., проф. В.Д.Базилевича, що презентує насамперед фундаментальна теоретична підготовка із фокусуванням уваги на практичній підготовці, яку підсилено через запровадження присвоєння випускникам професійної кваліфікації «менеджер проектів». В ОП бакалаврського рівня при збереженні та розвитку фундаментальної базової підготовки за функціональними сферами менеджменту організацій запроваджено нові освітні компоненти, опанування яких дає змогу сформувати ефективне поєднання hardskills і softskills у майбутніх фахівців з менедженту, на їх формування спрямовані такі дисципліни, як «Самоменеджмент», «Тайм-менеджмент», «Організація командної роботи», «Креативні стратегії реклами».
На засіданні кафедри менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності 19 жовтня 2017 року усі три освітні програми було обговорено та затверджено, а також передано за процедурою на затвердження на засіданнях вченої ради економічного факультету та Вченої ради Університету.