Виховна робота

Виховна робота на кафедрі «Фінансів» є складовою і невід’ємною частиною цілісної системи підготовки спеціалістів на принципах гуманізації навчального процесу, загальнолюдських цінностях, національних традиціях, сучасних досягненнях педагогічної й психологічної науки, філософії сучасного державотворення та власному досвіді.

Підготовка майбутніх фахівців відбувається на принципах гуманізації навчального процесу, загальнолюдських цінностях, національних традиціях, сучасних досягненнях педагогічної й психологічної науки, філософії сучасного державотворення та власному досвіді.

Студенти мають змогу проявити свою майстерність і талант в різних культурних заходах, що відбуваються на факультеті та університеті. Організувати дозвілля студентів допомагають спортивні змагання різних рівнів, проведення різноманітних культурних заходів (святкових концертів, виставок, флешмобів тощо).

Студенти, аспіранти та викладачі кафедри фінансів є учасниками святкових концертів «Пісні з викладачами», «Танці з викладачами», «Містерія економічного факультету», переможцями «Кубку декана з більярду».

Організаційно-методичне забезпечення культурно-виховної роботи виконують куратори академічних груп, які допомагають студентам не лише розв’язувати найскладніші проблеми, але й організовувати дозвілля.