Виховна робота

Одним із важливих напрямів виховної роботи є посилення, розвиток професійних умінь і навичок  у сфері підприємництва, торгівлі та біржової діяльності. З цією метою протягом тривалих років здійснюються заходи професійного, науково-пізнавального, культурного напрямів.

Виїзне практичне заняття викладачів і студентів кафедри екологічного менеджменту та підприємництва на заводі «Pellet», смт. Ємільчине Житомирська область, 2014 р.

 

Магістр ОП “Екологічне підприємництво” Ігор Буравченков на заводі «Pellet», смт. Ємільчине Житомирська область , 2014 р.

Виїзне практичне заняття викладачів і студентів кафедри екологічного менеджменту та підприємництва на пивзавод компанії «Сан ІнБев Україна», м. Чернігів, 2015 р. (2015-2018 рр.)

 

Лабораторне заняття в Лабораторії товарознавчої експертизи кафедри, 2019 р.

Виїзні практичні заняття викладачів і студентів кафедри екологічного менеджменту та підприємництва на завод компанії «Кока-кола», м. Бровари, 2016, 2018 рр.

 

 

Заходи щодо естетичного, морального,

культурного, спортивного та патріотичного виховання

 

Проведення конкурсу творчих робіт для учнів 10-11 класів м. Києва та Київської  області «Молодь Київщини  за зелену економіку» разом з КМДА, Торгово-промисловою палатою України та німецькими проектами (2017-2018 рр.).

Нагородження переможців конкурсу творчих робіт для учнів 10-11 класів м. Києва та Київської  області «Молодь Київщини  за зелену економіку», 2017 р. 

Перший набір здобувачів ОР “Бакалавр” ОП “Екологічне підприємництво”,  2017 р.

Посвята в студенти здобувачів ОП “Торгівля, логістика та екологічне підприємництво” і ОП “Підприємництво та біржова діяльність”, 2021 р.

Участь здобувачів ОП “Екологічне підприємництво” в арт-фестивалі “Я-першокурсник”, 2017 р.

Участь здобувачів ОП “Екологічне підприємництво” в арт-фестивалі “Я-першокурсник”, 2019 р.

Екскурсія  в Музей космонавтики ім. С.П. Корольова, м. Житомир, 2017 р.

Екскурсія  в Музей космонавтики ім. С.П. Корольова, м. Житомир, 2017 р.

Відвідування виставки “Стале споживання для сталого розвитку України”

Викладачі, студенти і випускники кафедри екологічного менеджменту та підприємництва в  Київському академічному Молодому театрі, спектакль «Метод Гронхольма» 

Круглий стіл Зелений бізнес: життя заради майбутнього”, який проходив  в рамках Міжнародного форуму EFBM 2.0 «Зміни. Адаптація. Нова економіка», 30 вересня 2021 р.

Вручення дипломів випускникам ОР “Бакалавр” ОП “Підприємництво та біржова діяльність” і ОП “Торгівля, логістика та екологічне підприємництво”, 2020 р.

Вручення дипломів випускникам ОР “Магістр” ОП “Підприємництво та біржова діяльність” і ОП “Торгівля, логістика та екологічне підприємництво”, 2021 р.