Единый экзамен по иностранному языку (ВНО)

Особи, які бажають вступити на навчання для здобуття освітнього ступеня магістра за економічними спеціальностями (у тому числі 051 «Економіка», 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 073 «Менеджмент», 075 «Маркетинг», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність), мають успішно скласти єдиний вступний іспит з іноземної мови.

Реєстрація для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови відбудеться 13 травня – 03 червня 2019 р. (до 1800).Для кожного зареєстрованого учасника буде створено інформаційну сторінку «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ». Доступ до сторінки здійснюється за номером екзаменаційного листа та пін-кодом, вказаним у ньому.

Основна сесія єдиного вступного іспиту відбудеться 02 липня 2019 р. Єдиний вступний іспит передбачає виконання екзаменаційної роботи з іноземної мови (англійської, або німецької, або французької, або іспанської).

Зі зразками тестових зошитів та програмами вступних випробувань можна ознайомитися на сайті Українського центу оцінювання якості освіти.