Консультационный центр для абитуриентов

Консультаційний центр для абітурієнтів – це сучасний інтерактивний простір, організований з метою встановлення та підтримки постійного діалогу зі вступниками щодо переваг навчання та перспектив науково-практичного стажування та подальшого працевлаштування в Україні та за кордоном, проведення роз’яснювальної роботи щодо умов вступу на економічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Звернувшись до нашого Центру, Ви матимете можливість отримати повну та вичерпну інформацію з таких питань:

— перелік документів, строки їх подачі та етапи вступної кампанії;

— умови участі та проведення конкурсного відбору на навчання за ОС «Бакалавр» та ОС «Магістр»;

— особливості навчального процесу на різних економічних спеціальностях;

— переваги навчання за різними освітніми програмами (в т.ч. програмами подвійного дипломування);

— можливості навчання та стажування за кордоном в межах навчального процесу (академічна мобільність);

— перспективи працевлаштування в державних установах, провідних компаніях в Україні та за кордоном.

В години роботи Консультаційного центру Ви можете – «доторкнутись» до навчального процесу нашого факультету, відвідати навчальні аудиторії та комп’ютерні класи, ознайомитися з роботою науково-практичних центрів та лабораторій, створених на економічному факультеті, а також замовити групову екскурсію та відвідати кабінет історії економічного факультету.

Період роботи: з 07 листопад по 19 грудня 2019 року (оновлення періоду роботи з лютого 2020 року).

Години роботи: щочетверга, 10:00-17:00.

Телефон для консультацій: +38 (044) 259-70-45.

Наша адреса: м. Київ, вул. Васильківська, 90-А, навчальний корпус економічного факультету, кабінет 407 (від м. Васильківська 5 хвилин пішки).