Консультационный центр для абитуриентов

Консультаційний центр для абітурієнтів – це сучасний інтерактивний простір, організований з метою встановлення та підтримки постійного діалогу зі вступниками, проведення роз’яснювальної роботи щодо умов вступу на Економічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, переваг навчання, перспектив науково-практичного стажування та подальшого працевлаштування в Україні та за кордоном.

Звернувшись до нашого Центру, Ви матимете можливість отримати повну та вичерпну інформацію з таких питань:

• перелік документів, строки їх подачі та етапи вступної кампанії;
  • створення електронного кабінету та умови участі у конкурсі на навчання за освітнім рівнем бакалавра;
  • порядок проведення конкурсного відбору на навчання за освітнім рівнем магістра;
  • особливості навчального процесу на різних економічних спеціальностях;
  • переваги навчання за різними освітніми програмами (в т.ч. програмами подвійного дипломування);
  • можливості навчання та стажування за кордоном в межах навчального процесу (академічна мобільність);
  • перспективи працевлаштування в державних установах, провідних компаніях в Україні та за кордоном.

В години роботи Консультаційного центру Ви можете особисто відвідати Економічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, «доторкнутись» до навчального процесу, відвідати аудиторії та комп’ютерні класи, в яких відбувається навчання, ознайомитися з роботою науково-практичних центрів та лабораторій, створених на економічному факультеті, відвідати кабінет історії економічного факультету.

Шановні абітурієнти, телефони для довідок протягом Вступної компанії 2018 року на економічному факультеті:
— відбіркова комісія за ОС «Бакалавр»: (044) 481-45-94;
— відбіркова комісія за «ОС Магістр»: (044) 521-33-90.

Приймальна комісія (центральна) Університету:
Адреса: 03022, м. Київ, просп. академіка Глушкова, 4е (механіко-математичний факультет), кабінети 4 — 6.
Контактний телефон: (044) 521-35-61.