Консультационный центр для абитуриентов

Консультаційний центр для абітурієнтів – це сучасний інтерактивний простір, організований з метою встановлення та підтримки постійного діалогу зі вступниками, проведення роз’яснювальної роботи щодо умов вступу на Економічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, переваг навчання, перспектив науково-практичного стажування та подальшого працевлаштування в Україні та за кордоном.

Звернувшись до нашого Центру, Ви матимете можливість отримати повну та вичерпну інформацію з таких питань:

• перелік документів, строки їх подачі та етапи вступної кампанії;
  • створення електронного кабінету та умови участі у конкурсі на навчання за освітнім рівнем бакалавра;
  • порядок проведення конкурсного відбору на навчання за освітнім рівнем магістра;
  • особливості навчального процесу на різних економічних спеціальностях;
  • переваги навчання за різними освітніми програмами (в т.ч. програмами подвійного дипломування);
  • можливості навчання та стажування за кордоном в межах навчального процесу (академічна мобільність);
  • перспективи працевлаштування в державних установах, провідних компаніях в Україні та за кордоном.

В години роботи Консультаційного центру Ви можете особисто відвідати Економічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, «доторкнутись» до навчального процесу, відвідати аудиторії та комп’ютерні класи, в яких відбувається навчання, ознайомитися з роботою науково-практичних центрів та лабораторій, створених на економічному факультеті, відвідати кабінет історії економічного факультету.

Години роботи: щочетверга, 10:00-17:00, аудиторія 209/2

Телефон для консультацій: (044) 259-70-45

Шановні абітурієнти!

Запрошуємо вас взяти участь у

Днях відкритих дверей Економічного факультету

Дата та час проведення:

— 10 листопада 2017  року о 15:00 (п’ятниця);

— 16 березня 2018 року о 15:00 (п’ятниця);

— 20 квітня 2018 року о 15:00 (п’ятниця).

Місце проведення:

головний корпус Економічного факультету,  м. Київ,

вул. Васильківська, 90-А

Чекаємо на зустріч із Вами!