Профбюро студентів ЕФ

 

 

ПРОФБЮРО СТУДЕНТІВ ЕКОНОМІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

 

 

ПРОФКОМ – це ЄДИНА в Україні громадська організація, яка володіє потужною законодавчою базою, що дозволяє вирішувати різноманітні питання, які можуть виникнути протягом всього навчання в Університеті.

Профбюро студентів економічного факультетує структурною одиницею первинної профспілкової організації Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ:

  • Профком на всіх рівнях представляє та захищає свої і твої права та інтереси при встановленні та нарахуванні стипендії, організації навчального та наукових процесів, встановлення оплати за проживання в гуртожитках, організації харчування в їдальнях та буфетах університету, контролює виконання умов праці та дотримання техніки безпеки.
  • Без згоди Профкому студентів-активістів не можуть відрахувати з університету та виселити з гуртожитку з причин, не пов’язаних з навчальним процесом.
  • Завдяки Профкому ти можеш щомісяця отримувати пільгові проїзні квитки на метро та інші види міського транспорту, паралельно фінансуючи Профком на власні поїздки
  • За допомогою Профкому ти можеш відпочити під час канікул на морі, в горах, або на базах університету. Якщо, звичайно ж, завдяки Профкому ти не знайдеш роботу на умовах часткової зайнятості та під час канікул.
  • Завдяки Профкому ти можеш на пільгових умовах під час навчання оздоровлюватись в санаторії-профілакторії університету.
  • Профком надає консультації щодо наявних соціальних програм, прав та обов’язків студентів в університеті та місті Києві та може допомогти оформити для тебе всі види матеріальної допомоги та премій.
  • Завдяки Профкому ти можеш знайти собі роботу на умовах часткової зайнятості та під час канікул, якщо твій рівень успішності є занадто низьким для того, щоб пристойна фірма взяла тебе самостійно.
  • В Профкомі ти можеш оформити собі міжнародний студентський квиток (ISIC), який дає право залучатись до програми допомоги та співпраці зі студентською молоддю в різних країнах та отримувати різноманітні знижки як в цих країнах так і в Україні.
  • Завдяки Профкому ти можеш навчатися, працювати та відпочивати за кордоном.

Профбюро студентів економічного факультету – це команда ініціативних, амбіційних, організаторських лідерів студентсва!Запрошуємо і тебе приєднатися до лав активної молоді! У нас ти отримаєш досвід роботи в команді над різноманітними проектами – спортивні змагання, благодійні акції, флешмоби, різномантні клуби, та безліч інших цікавих заходів!

Профбю студентів ЕФ запрошує )