Гуртожиток

Гуртожиток – це те місце, яке з часом починаєш називати своїм домом!

Базовий гуртожиток економічного факультету – комфортабельний сучасний гуртожиток європейського рівня, розташований на території студентського містечка Київського національного університету імені Тараса Шевченка на відстані 550 м від аудиторного корпусу економічного факультету, зі зручною транспортною розв’язкою поруч зі станцією метро «Васильківська».

gurt1

У самому серці студентського містечка поряд з навчальним корпусом економічного факультету розташований гуртожиток №10. Щороку в гуртожитку проживає близько 600 студентів, які оселяються в омебльованих дво- або тримісних кімнатах з блочною системою планування.

У гуртожитку створені всі умови для плідного навчання: студенти готуються до занять у читальних залах зі спеціалізованою бібліотекою, мають доступ до Інтернету у кожній кімнаті. Проживання разом із своїми одногрупниками також дає змогу поглиблювати процес пошуку знань. Зовсім нещодавно мешканці гуртожитку отримали відремонтовані блоки з новою сантехнікою, обладнаний спортзал, а також зал для занять хореографією.

gurt2

Кожен, хто мешкає у гуртожитку знає – дотримання Правил внутрішнього розпорядку є обов’язковим! За дотриманням мешканцями Правил внутрішнього розпорядку пильно слідкує згуртована команда у складі завідувача гуртожитку, заступника завідувача з виховної роботи, вахтерської служби, технічного персоналу та Студентської ради гуртожитку економічного факультету.

Загалом у гуртожитку економічного факультету створено належні житлово-побутові умови проживання, що сприяє навчальній, науковій та творчій діяльності студентів в гуртожитку.

gurt3

Поряд з гуртожитком знаходяться спортивні майданчики для футболу, баскетболу і тенісу, бігові доріжки та лави для відпочинку. За п’ять хвилин пішки можна дістатися спортивного комплексу Університету. Поряд з гуртожитком знаходяться міні-маркети, торгові центри, інтернет-клуби, відділення банків, пошта, кафе, їдальні, станції метрополітену, парки та сквери, все що створює гідні умови життя.

Випускники факультету, які на період навчання проживали у гуртожитку, з радістю та відчуттям ностальгії навідують рідні стіни, які бережуть теплі спогади про незабутнє, веселе та динамічне студентське життя у колі друзів.