Консультаційний центр для абітурієнтів

Шановні майбутні абітурієнти!

Раді зустрічати вас на нашому факультеті!

Радіємо, що ви обрали саме наш факультет!

Для підвищення ефективності комунікацій із майбутніми абітурієнтами й оперативного інформування вступників на факультеті функціонує Консультаційний центр для абітурієнтів.

Освіта – це середовище персонального та колективного розвитку, невід’ємна складова успіху сучасної людини! З метою встановлення та підтримки постійного діалогу зі вступниками у Центрі можна отримати консультації щодо:

• переваг навчання на факультеті;
  • специфіки врахування особистих здібностей та на що звернути увагу при виборі спеціальності;
  • тонкощів підбору освітніх програм, щоб у подальшому реалізувати себе у професійному світі та досягти успіхів;
  • особливостей вступної кампанії за освітніми ступенями «бакалавр» та «магістр» за всіма спеціальностями та освітніми програмами на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

В години роботи Центру майбутні абітурієнти та їх батьки матимуть нагоду відвідати навчальні аудиторії та комп’ютерні класи, ознайомитись з роботою науково-практичних центрів та лабораторій, а також замовити групову екскурсію та відвідати кабінет історії економічного факультету.

У зв’язку із заходами з протидії розповсюдження коронавірусу COVID-19, економічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка з 09 вересня 2020 року перейшов на дистанційну форму комунікацій. З питаннями можна звернутися в особистих повідомленнях на Facebook сторінці «Економічний факультет КНУ імені Тараса Шевченка»: https://www.facebook.com/economKNU/

Форма роботи: під час дії карантину – дистанційна (через мережу Facebook), а по його завершенню буде надано додаткову інформацію.