Здобутки студентів

На кафедрі економічної кібернетики працює два студентських гуртки “Аналіз та прогнозування часових рядів” (н.к. проф. Ставицький А.В., 3-4 курси, магістри) та гурток з підготовки студентів до Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики (н.к. проф. Ляшенко О.І., ас. Шпирко В.В.).

Кафедра має позитивний досвід наукової роботи із студентами, яка спрямована на залучення їх до активної наукової діяльності, наукового пошуку, сприяння участі в олімпіадах та конкурсах: аспіранти та студенти кафедри неодноразово отримували нагороди в конкурсі НАН України для молодих учених і студентів за кращі наукові роботи у Всеукраїнському конкурсі «Економічні реформи в Україні: позиція молоді», у міжвузівському конкурсі «Студент Києва» в номінації «Суспільні науки»:

 1. аспірант Ходачук О.М. в 1999 році отримав 2 премію на Всеукраїнському конкурсі “Економічні реформи в Україні: позиція молоді”;
 2. студент Крикун І. отримав диплом ІІ ступеня на першому міжвузівському конкурсі “Студент Києва 98” в номінації “Суспільні науки”;
 3. аспірант Ходачук О.М. був нагороджений грамотою Президії НАН України в конкурсі НАН України для молодих учених і студентів за кращі наукові роботи 1999 року;
 4. магістри Крикун І., Семчинський О. за цикл робіт “Прогнозування макроекономічних показників на прикладі платіжного балансу України” відзначені премією НАН України в конкурсі НАН України для молодих учених і студентів за кращі наукові роботи 1999 року;
 5. студент Копич В. зайняв перше місце в міському міжвузівському конкурсі студентських наукових робіт з економічної проблематики 2000 року, що проводила партія “Реформи та Порядок”;
 6. студент Федоришин М. став Лауреатом третього міжвузівського конкурсу серед студентів вузів Києва “Студент Києва – 2000” в номінації “Суспільні науки” (диплом ІІ ступеня);
 7. аспірант Ставицький А.В. був нагороджений грамотою Президії НАН України в конкурсі НАН України для молодих учених і студентів за кращі наукові роботи 2000 року.
 8. студентка Харламова Г. відзначена премією НАН України в конкурсі НАН України для молодих учених і студентів за кращі наукові роботи 2003 року;
 9. студентка Харламова Г. відзначена Дипломом 1-го ступеню за кращу наукову доповідь на Міжнародній міжвузівській конференції (Економіка: сучасний стан та перспективи розвитку) (Київ, 2003 р. т а 2004 р.).
 10. магістр кафедри економічної кібернетики Бабенко Діана відзначені премією НАН України в конкурсі НАН України для студентів вищих навчальних закладів за кращі наукові роботи 2009 року;

На Всеукраїнських олімпіадах з економічної кібернетики студенти кафедри неодноразово займали призові місця серед студентів інших вузів України. Їх роботи та роботи інших студентів опубліковані в провідних економічних вісниках „Банківська справа”, „Теоретичні та прикладні питання економіки”, „Вісник Київського університету. Економіка” тощо.

У 2021 році студенти кафедри отримали наступні перемоги в олімпіадах та конкурсах:

Студентка 4 курсу освітньої програми “Економічна кібернетика” Губська Марина Богданівна з науковою роботою на тему “Економіко-математичне моделювання якості життя населення у країнах світу” отримала Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економічна кібернетика». (Науковий керівник: д.е.н., доцент кафедри економічної кібернетики Ставицький Андрій Володимирович)

У 2020 році студенти кафедри отримали наступні перемоги в олімпіадах та конкурсах:

Студентка 3 курсу освітньої програми “Економічна кібернетика” Козуб Марина Богданівна з науковою роботою на тему “Моделювання нерівності доходів у країнах Європейського Союзу” отримала Диплом І ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економічна кібернетика». (Науковий керівник: д.е.н., доцент кафедри економічної кібернетики Ставицький Андрій Володимирович).

У 2019 році студенти кафедри отримали наступні перемоги в олімпіадах та конкурсах:

Студент 1-го курсу магістратури освітньої програми «Економічна кібернетика» Максим Біличенко посів 1-е місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт 2018/2019 н.р. з напряму “Кількісні методи в економіці” (Науковий керівник к.е.н., доц. Ставицький А.В.).

У 2018 році студенти кафедри отримали наступні перемоги в олімпіадах та конкурсах:

 1. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Якимчук Богдан зайняв 1 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у 2017/2018 навчальному році зі спеціалізації «Економічна кібернетика» і нагороджений дипломом I ступеня.
 2. Студентка 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Касьянова Ксенія зайняла перше місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Економічна кібернетика» (м.Львів, квітень 2018 р.) )  і нагороджена дипломом I ступеня.
 3. Команда кафедри економічної кібернетики зайняла перше місце в командному заліку серед команд більше ніж 30 університетів України на 2-му турі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Економічна кібернетика» (м.Львів, квітень 2017 р.).
 4. Студенти 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Якимчук Богдан та Волкодав Меланія у складі команди економічного факультету виграли фінал конкурсу CFA Institute Research Challenge in Ukraine.
 5. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Якимчук Богдан  став фіналістом міжнародного конкурсу MODELOFF 2018.

У 2017 році студенти кафедри отримали наступні перемоги в олімпіадах та конкурсах:

 1. Студентка 3-го курсу кафедри економічної кібернетики Касьянова Ксенія зайняла 2 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у 2016/2017 навчальному році за напрямом “Математичні  моделі, методи в економіці” і нагороджена дипломом I I ступеня.
 2. Студент 3-го курсу кафедри економічної кібернетики Біличенко Максим зайняв перше місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Львів, квітень 2017 р.) )  і нагороджений дипломом I ступеня.
 3. Студент 1-го курсу магістратури кафедри економічної кібернетики Керечанів Дініїл зайняв друге місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Львів, квітень 2017 р.) )  і нагороджений дипломом II ступеня.
 4. Команда кафедри економічної кібернетики зайняла перше місце в командному заліку серед команд більше ніж 35 університетів України на 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики (м.Львів, квітень 2017 р.).

У 2016 році студенти кафедри отримали наступні перемоги в олімпіадах та конкурсах:

 1. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Керечанін Даніїл зайняв 1 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у 2014/2015 навчальному році за напрямом “Математичні моделі, методи в економіці” і нагороджена дипломом I ступеня.
 2. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Керечанів Дініїл зайняв друге місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Львів, квітень 2016 р.) і нагороджений дипломом II ступеня.
 3. Студентка 3-го курсу кафедри економічної кібернетики Плитус Вікторія зайняла друге місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Львів, квітень 2015 р.) і нагороджений дипломом II ступеня.
 4. Команда кафедри економічної кібернетики зайняла перше місце в командному заліку серед команд більше ніж 40 університетів України на 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики (м.Львів, квітень 2015 р.).
 5. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Керечанів Дініїл у складі команди економічного факультету виграв фінансовий кейс-чемпіонат BNP Paribas Ace Manager (чемпіон світу).
 6. Студент 2-го курсу кафедри економічної кібернетики Вакарюк Андрій у складі команди економічного факультету став фіналістом Європейського кейсового чемпіонату P&G CEO CHALLENGE EUROPE (фіналіст чемпіонату Європи).

У 2015 році студенти кафедри отримали наступні перемоги в олімпіадах та конкурсах:

 1. Студентка 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Прокопенко Олександра зайняла 1 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у 2014/2015 навчальному році за напрямом “Математичні методи в економіці” і нагороджена дипломом I ступеня.
 2. Студент 3-го курсу кафедри економічної кібернетики Керечанів Дініїл зайняв друге місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Львів, квітень 2015 р.) і нагороджений дипломом II ступеня.
 3. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Сохатюк Богдан зайняв третє місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Львів, квітень 2015 р.) і нагороджений дипломом III ступеня.
 4. Команда кафедри економічної кібернетики зайняла друге місце в командному заліку серед команд більше ніж 40 університетів України на 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики (м.Львів, квітень 2015 р.);
 5. Студент 1-го курсу магістратури кафедри економічної кібернетики Зянько Павло нагороджений Дипломом за перемогу в конкурсному доборі Стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука “Завтра.UA” у науковому напряму “Економіка та менеджмент”.

У 2014 році студенти кафедри отримали наступні перемоги в олімпіадах та конкурсах:

 1. Студентка 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Березнюк Оксана зайняла 1 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у 2013/2014 навчальному році за напрямом “Кількісні методи в економіці” (статистика, економіко-математичне моделювання) і нагороджена дипломом I ступеня.
 2. Студентка 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Меметова Інна зайняла 2 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у 2013/2014 навчальному році за напрямом “Кількісні методи в економіці” (статистика, економіко-математичне моделювання) і нагороджена дипломом II ступеня.
 3. Студентка 3-го курсу кафедри економічної кібернетики Прокопенко Олександра зайняла 3 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у 2013/2014 навчальному році за напрямом “Кількісні методи в економіці” (статистика, економіко-математичне моделювання) і нагороджена дипломом II ступеня.
 4. Студентка 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Ярмоленко Юлія зайняла друге місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Черкаси, квітень 2014 р.) і нагороджений дипломом II ступеня.
 5. Студент 3-го курсу кафедри економічної кібернетики Сохатюк Богдан зайняв третє місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Черкаси, квітень 2014 р.) і нагороджений дипломом III ступеня.
 6. Команда кафедри економічної кібернетики зайняла перше місце в командному заліку серед команд більше ніж 30 університетів України на 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики (м.Черкаси, квітень 2014 р.);
 7. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Зянько Павло нагороджений Дипломом за перемогу в конкурсному доборі Стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука “Завтра.UA” у науковому напряму “Економіка та менеджмент”.
 8. Студенти, академічні групи та куратори кафедри є неоднарозово були номінантами на факультетському конкурсі на “Кращого студента”, “Кращу академічну групу”, “Кращого куратора”.

У 2013 році студенти кафедри отримали наступні перемоги в олімпіадах та конкурсах:

 1. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Максяков Микита зайняв 1 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у 2012/2013 навчальному році за напрямом “Кількісні методи в економіці” (статистика, економіко-математичне моделювання) і нагороджена дипломом I ступеня.
 2. Студентка 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Согуляєва Катерина зайняла 3 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у 2012/2013 навчальному році за напрямом “Кількісні методи в економіці” (статистика, економіко-математичне моделювання) і нагороджена дипломом III ступеня.
 3. Студентка 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Єлець Ірина зайняла перше місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Полтава, квітень 2013 р.) і нагороджений дипломом I ступеня.
 4. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Савченко Андрій зайняв друге місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Полтава, квітень 2013 р.) і нагороджений дипломом II ступеня.
 5. Команда кафедри економічної кібернетики зайняла перше місце в командному заліку серед команд більше ніж 40 університетів України на 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики (м.Полтава, квітень 2013 р.);
 6. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Ігнатюк Віталій нагороджений Дипломом за перемогу в конкурсному доборі Стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука “Завтра.UA” у науковому напряму “Економіка та менеджмент”.
 7. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Нестеренко Владислав нагороджений Дипломом за перемогу в конкурсному доборі Стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука “Завтра.UA” у науковому напряму “Економіка та менеджмент”.
 8. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Ігнатюк Віталій та магістр 2-го року навчання Потапенко Ілья в складі команди економічного факультету посіли І місце у національному фіналі міжнародного конкурсу зі стратегічного менеджменту Global Management Challenge (GMC)
 9. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Ігнатюк Віталій та магістр 2-го року навчання Потапенко Ілья в складі команди економічного факультету вибороли І місце у міжнародному фіналі конкурсу зі стратегічного менеджменту Global Management Challenge (GMC) у м. Бухарест (Румунія).
 10. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Ігнатюк Віталій у складі команди економічного факультету здобув перемогу на всеукраїнському етапі конкурсу інвестиційних досліджень CFA Institute Research Challenge – І місце.
 11. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Ігнатюк Віталій у складі команди економічного факультету представляв Україну на регіональних змаганнях конкурсу інвестиційних досліджень CFA Institute Research Challenge, 10-11 квітня 2013 року у місті Лондон, Велика Британія.

У 2012 році студенти кафедри отримали наступні перемоги в олімпіадах та конкурсах:

 1. Студентка 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Ситєнко Анастасія зайняла 1 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у 2011/2012 навчальному році за напрямом “Кількісні методи в економіці” (статистика, економіко-математичне моделювання) і нагороджена дипломом I ступеня.
 2. Магістр 2-го року навчання кафедри економічної кібернетики Ухань Ксенія зайняла 3 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у 2011/2012 навчальному році за напрямом “Кількісні методи в економіці” (статистика, економіко-математичне моделювання) і нагороджена дипломом III ступеня.
 3. Студент 3-го курсу кафедри економічної кібернетики Ігнатюк Віталій зайняв перше місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Полтава, квітень 2012 р.) і нагороджений дипломом I ступеня.
 4. Магістр 1-го року навчання кафедри економічної кібернетики Боровик Павло зайняв друге місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Полтава, квітень 2012 р.) і нагороджений дипломом II ступеня.
 5. Команда кафедри економічної кібернетики зайняла перше місце в командному заліку серед команд більше ніж 40 університетів України на 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики (м.Полтава, квітень 2012 р.);
 6. Магістр 1-го року навчання кафедри економічної кібернетики Дишлюк Дарія нагороджена Дипломом за перемогу в конкурсному доборі Стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука “Завтра.UA” у науковому напряму “Економіка та менеджмент”.
 7. Студентка 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Мартинович Д. зайняла друге місце на Міжнародній студентській конференції “20 Years After the Soviet Union: Economic Achievements and Challenges”, організованої Київською школою економіки.

У 2011 році студенти кафедри отримали наступні перемоги в олімпіадах та конкурсах:

 1. Магістр 1-го року навчання кафедри економічної кібернетики Новикова Олена зайняла 1 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у 2010/2011 навчальному році за напрямом “Кількісні методи в економіці” (статистика, економіко-математичне моделювання) і нагороджена дипломом I ступеня.
 2. Студентка 3-го курсу кафедри економічної кібернетики Ситєнко Анастасія зайняла друге місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Запоріжжя, квітень 2011 р.).
 3. Студент 3-го курсу кафедри економічної кібернетики Дунін Денис зайняв друге місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Запоріжжя, квітень 2011 р.).
 4. Команда кафедри економічної кібернетики зайняла перше місце в командному заліку серед команд більше ніж 40 університетів України на 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики (м.Запоріжжя, квітень 2011 р.).
 5. Аспірант кафедри економічної кібернетики Хом’як Василь зайняв 2 місце у номінації „Спудейські есеї” V Всеукраїнського молодіжного конкурсу „Новітній інтелект України”, що проводив Міжнародний благодійний фонд “Україна 3000”.
 6. Магістр 1-го року навчання кафедри економічної кібернетики Новикова Олена нагороджений Дипломом за перемогу в конкурсному доборі Стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука “Завтра.UA” у науковому напряму “Економіка та менеджмент”.
 7. Студентка 3-го курсу кафедри економічної кібернетики Ситєнко Анастасія. нагороджений Дипломом за перемогу в конкурсному доборі Стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука “Завтра.UA” у науковому напряму “Економіка та менеджмент”.
 8. Студентка 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Нетесіна Марина нагороджений Дипломом за перемогу в конкурсному доборі Стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука “Завтра.UA” у науковому напряму “Економіка та менеджмент”.
 9. Магістр 1-го року навчання кафедри економічної кібернетики Сікач Владислав нагороджений Дипломом за перемогу в конкурсному доборі Стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука “Завтра.UA” у науковому напряму “Економіка та менеджмент”.
 10. Студенти 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Боровик Павло та Потапенко Ілья в складі команди економічного факультету зайняли I місце в Національному фіналі змагання №1 у світі зі стратегічного менеджменту “GLOBAL MANAGEMENT CHALLENGE”.
 11. Наукова робота студентки 3-го курсу кафедри економічної кібернетики Палійчук Ольги була відмічена кращою в номінації «За вміння використовувати наукові досягнення Саймона Кузнеця в сучасних економічних процесах» Міжнародного конкурсу наукових робіт молодих вчених і студентів ена честь 110 річниці з дня народження Нобелівського лауреата з економики Саймона Кузнеця.

У 2010 році студенти кафедри отримали наступні перемоги в олімпіадах та конкурсах:

 1. Магістр 2-го року навчання кафедри економічної кібернетики Хом’як Василь зайняв 1 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у 2009/2010 навчальному році за напрямом “Кількісні методи в економіці” (статистика, економіко-математичне моделювання) і нагороджений дипломом I ступеня.
 2. Студентка 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Коваль О. зайняла перше місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Запоріжжя, квітень 2010 р.).
 3. Студент 3-го курсу кафедри економічної кібернетики Боровик П. зайняв третє місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Запоріжжя, квітень 2010 р.).
 4. Команда кафедри економічної кібернетики зайняла друге місце в командному заліку серед команд більше ніж 40 університетів України на 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики (м.Запоріжжя, квітень 2010 р.).
 5. Магістр 2-го року навчання кафедри економічної кібернетики Хом’як Василь зайняв 2 місце у номінації „Спудейські есеї” IV Всеукраїнського молодіжного конкурсу „Новітній інтелект України”, що проводив Міжнародний благодійний фонд “Україна 3000”.
 6. Магістр 2-го року навчання кафедри економічної кібернетики Хом’як Василь зайняв 1 місце у конкурсі наукових студентських робіт “Economic Advice to the New President”, що проводила Київська школа економіки, квітень 2010 р.
 7. Магістр 2-го року навчання кафедри економічної кібернетики Хом’як Василь нагороджений Дипломом за перемогу в конкурсному доборі Стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука “Завтра.UA” у науковому напряму “Економіка та менеджмент”.
 8. Магістр 1-го року навчання кафедри економічної кібернетики Юрченко Кирил нагороджений Дипломом за перемогу в конкурсному доборі Стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука “Завтра.UA” у науковому напряму “Економіка та менеджмент”.
 9. Магістр 2-го року навчання кафедри економічної кібернетики Самарцев Юрій нагороджений Дипломом за перемогу в конкурсному доборі Стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука “Завтра.UA” у науковому напряму “Економіка та менеджмент”.

У 2009 році студенти кафедри отримали наступні перемоги в олімпіадах та конкурсах:

 1. Магістр 2-го року навчання кафедри економічної кібернетики Рибальченко Сергій зайняв 1 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у 2008/2009 навчальному році за напрямом “Кількісні методи в економіці” (статистика, економіко-математичне моделювання) і нагороджений дипломом I ступеня.
 2. Магістр 2-го року навчання кафедри кафедри економічної кібернетики Лавренчук Валентина зайняла 3 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у 2008/2009 навчальному році за напрямом “Кількісні методи в економіці” (статистика, економіко-математичне моделювання) і нагороджена дипломом III ступеня.
 3. Магістр 1-го року навчання курсу кафедри економічної кібернетики Удовенко Я. зайняв друге місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Запоріжжя, квітень 2009 р.).
 4. Студентка 3-го курсу кафедри економічної кібернетики Коваль О. зайняла третє місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Запоріжжя, квітень 2009 р.).
 5. Команда кафедри економічної кібернетики зайняла перше місце в командному заліку серед команд більше ніж 40 університетів України на 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики (м.Запоріжжя, квітень 2009 р.).
 6. Магістр 1-го року навчання кафедри економічної кібернетики Хом’як Василь нагороджений Дипломом за перемогу в конкурсному доборі Стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука “Завтра.UA” у науковому напряму “Економіка та менеджмент”.
 7. Магістр 1-го року навчання кафедри економічної кібернетики Бабенко Діана нагороджена Дипломом за перемогу в конкурсному доборі Стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука “Завтра.UA” у науковому напряму “Економіка та менеджмент”.
 8. Команда кафедри економічної кібернетики у складі магістрів 1-го року навчання Хом’яка В. та Удовенка Я. вийшла у фінал міжнародного конкурсу з маркетингових досліджень ESTRAT-2009, що проводить фірма L’OREAL.
 9. Кращим бакалавром економічного факультету 2009 р. була визнана Нетесіна М.

У 2008 році студенти кафедри отримали наступні перемоги в олімпіадах та конкурсах:

 1. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Хом’як Василь зайняв 1 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямом “Кількісні методи в економіці” (економіко-математичне моделювання).
 2. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Корнійчук Володимир зайняв 3 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямом “Кількісні методи в економіці” (економіко-математичне моделювання).
 3. Магістр 1-го року навчання курсу кафедри економічної кібернетики Рибальченко С. зайняв перше місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Запоріжжя, квітень 2008 р.).
 4. Студент 4-го курсу навчання курсу кафедри економічної кібернетики Удовенко Я. зайняв третє місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Запоріжжя, квітень 2008 р.).
 5. Команда кафедри економічної кібернетики зайняла перше місце в командному заліку серед команд більше ніж 50 університетів України на 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики (м.Запоріжжя, квітень 2008 р.).
 6. Магістр 1-го року навчання курсу кафедри економічної кібернетики Рибальченко С. нагороджений грамотою за активну участь у роботі круглого столу “Ідеї та парадигми В.М.Глушкова” на 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м. Запоріжжя, квітень 2008 р.).
 7. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Хом’як Василь зайняв 1 місце у номінації „Наукове дослідження” 2 Всеукраїнського конкурсу „Новітній інтелект України”.
 8. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Хом’як Василь нагороджений Дипломом за перемогу в конкурсному доборі Стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука “Завтра.UA” у науковому напряму “Економіка та менеджмент”.
 9. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Хом’як Василь зайняв 1 місце у конкурсі наукових студентських робіт “Evidence based decision making – applying economics to real life”, що проводила Київська школа економіки.
 10. Кращими магістром економічного факультету 2008 р. було визнано Рибальченка С.

У 2007 році студенти кафедри отримали наступні перемоги в олімпіадах:

 1. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Рибальченко С. зайняв третє місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Харків, квітень 2007 р.).
 2. Команда кафедри економічної кібернетики зайняла третє місце в командному заліку серед команд більше ніж 50 університетів України на 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики (м.Харків, квітень 2007 р.).

У 2006 році студенти кафедри отримали наступні перемоги в олімпіадах:

 1. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Щур Д. зайняв третє місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Харків, квітень 2006 р.).
 2. Команда кафедри економічної кібернетики зайняла третє місце в командному заліку серед команд більше ніж 40 університетів України на 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики (м.Харків, квітень 2006 р.).

У 2005 році студенти кафедри отримали наступні перемоги в олімпіадах:

 1. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Макушенко І. зайняв перше місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Харків, квітень 2005 р.).
 2. Студент 3-го курсу кафедри економічної кібернетики Щур Д. зайняв друге місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Харків, квітень 2005 р.).
 3. Команда кафедри економічної кібернетики зайняла перше місце в командному заліку серед команд більше ніж 30 університетів України на 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики (м.Харків, квітень 2005 р.).
 4. Магістр кафедри економічної кібернетики Жолос А.О. зайняв перше місце у 2-му турі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни “Інформаційні системи в менеджменті” (м.Дніпропетровськ, квітень 2005 р.).
 5. Магістри кафедри економічної кібернетики Попко Д. і Ткачук О. Отримали грамоти за кращі доповіді на секції „Економіка” міжнародної наукової конференції студентів, аспірантів та молодих вчених „Ломоносов-2005”, яка проводилась Московським державним університетом імені М.В.Ломоносова 12-15 квітня 2005 р.
 6. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Левада А. Зайняв третє місце на Всеукраїнському конкурсі „ СОТ очима молоді” (травень 2005 р.,КНТЕУ).

У 2004 році студенти кафедри отримали наступні перемоги в олімпіадах:

 1. Магістр кафедри економічної кібернетики Харламова Г.О. відзначена Дипломом 1-го ступеню за кращу наукову доповідь на ІІI Міжнародній конференції студентів, аспірантів, молодих вчених „Науково-технічний розвиток: економіка, технології. Управління”(Київ, квітень, 2004 р.).
 2. Магістр кафедри економічної кібернетики Жолос А.О. зайняв 1 місце у 2-му турі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни “Інформаційні системи і технології в економіці” (м.Київ, квітень 2004 р.).
 3. Студент 3-го курсу кафедри економічної кібернетики Макушенко І. зайняв друге місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Дніпропетровськ, квітень 2004 р.).
 4. Студент 2-го курсу кафедри економічної кібернетики Рубаник Ю. зайняв третє місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Дніпропетровськ, квітень 2004 р.).
 5. Магістр кафедри економічної кібернетики Харламова Г. . була відзначений грамотою за кращу наукову доповідь у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики (м.Дніпропетровськ, квітень 2004 р.).
 6. Студент 3-го курсу кафедри економічної кібернетики Макушенко І. зайняв друге місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної теорії (м.Київ, квітень 2004 р.), а студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Ткачук О. зайняв третє місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної теорії (м.Київ, квітень 2004 р.).
 7. Кращим магістром економічного факультету 2004 р. було визнано Небукін В.

У 2003 році студенти кафедри отримали наступні перемоги в олімпіадах:

 1. Магістр кафедри економічної кібернетики Харламова Г.О. відзначена Дипломом 2-го ступеню за кращу наукову доповідь на ІІ Міжнародній конференції студентів, аспірантів, молодих вчених „Науково-технічний розвиток: економіка, технології. Управління” (Київ, квітень, 2003 р.).
 2. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Жолос А.О. зайняв 2 місце у 2-му турі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни “Інформаційні системи і технології в економіці” (м.Київ, квітень 2003 р.).
 3. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Небукін В.О. зайняв 4 місце у 2-му турі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни “Інформаційні системи і технології в економіці” (м.Київ, квітень 2003 р.).
 4. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Жолос А.О. зайняв друге місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Дніпропетровськ, квітень 2003 р.).
 5. Студент 3-го курсу кафедри економічної кібернетики Ткаченко Ю. зайняв третє місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Дніпропетровськ, квітень 2003 р.).
 6. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Небукін В.О. отримав диплом кращого студента спеціальності „Економічна кібернетика” у 2-му турі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни “Економічна теорія” (м.Київ, квітень 2003 р.).
 7. Кращим магістром економічного факультету 2003 р. було визнано Харламову Г.

У 2002 році студенти кафедри отримали наступні перемоги в олімпіадах:

 1. Студент 3-го курсу кафедри економічної кібернетики Жолос А.О. зайняв перше місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Дніпропетровськ, квітень 2002 р.).
 2. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Шевців Р.С. зайняв третє місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики.
 3. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Федоришин М.М. зайняв четверте місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики.
 4. Магістр кафедри економічної кібернетики Копич В.В. був відзначений грамотою за кращу наукову доповідь у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики.
 5. Студент 3-го курсу кафедри економічної кібернетики Небукін В.О. зайняв 4 місце у 2-му турі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни “Інформаційні системи і технології в економіці” (м.Київ, квітень 2002 р.).

 

situs slot gacor terpercaya bandar togel terpercaya situs judi slot gacor 10k situs togel hongkong HK online situs toto togel 4d terpercaya/a> Situs toto togel macau 4D Situs Togel 4D Terpercaya situs togel toto slot 4D kaskustoto situs togel toto macau 4D BO Bandar Togel Resmi Toto Macau bandar togel terpercaya situs judi slot online situs slot gacor terbaru resmi Situs togel Toto Togel 4D situs togel 4d toto slot macau Situs judi togel macau 4d Situs Togel Macau 4D situs judi slot gacor resmi terbaru Agen Togel Toto Macau Situs Toto Togel 4D Kaskustoto slot gacor deposit pulsa 10 ribu tanpa potongan Situs Togel Hari Ini Live Draw Hasil Keluaran Togel HK Terlengkap Situs togel toto macau 4d Situs judi slot deposit dana terbaru situs togel toto Macau 4D situs togel toto Macau 4D situs toto togel slot resmi, bandar togel toto 4D
link situs slot gacor terbaru Situs toto togel 4D Toto Situs toto togel 4D Situs agen toto togel 4D Situs toto togel terpercaya bandar togel terpercaya toto togel 4D agen togel terpercaya togel4D situs togel terpercaya KASKUSTOTO slot deposit pulsa bandar togel 4d bandar togel 4d situs togel slot bandar togel resmi bandar togel 4d slot online gacor bandar slot pulsa situs togel 4d situs togel macau bandar togel macau situs togel hk judi slot online situs toto togel 4d situs toto togel keluaran toto togel slot togel 4d situs toto togel situs togel 4d toto togel resmi togel resmi 4d bandar togel 4d toto macau 4d bandar togel 4d slot deposit pulsa situs toto togel 4d situs macau terpercaya situs togel terpercaya keluaran togel macau situs toto togel situs slot online situs togel 4d situs togel toto toto togel 4d slot togel 4d situs togel terpercaya togel toto slot