Здобутки студентів

На кафедрі економічної кібернетики працює два студентських гуртки “Аналіз та прогнозування часових рядів” (н.к. проф. Ставицький А.В., 3-4 курси, магістри) та гурток з підготовки студентів до Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики (н.к. проф. Ляшенко О.І., ас. Шпирко В.В.).

Кафедра має позитивний досвід наукової роботи із студентами, яка спрямована на залучення їх до активної наукової діяльності, наукового пошуку, сприяння участі в олімпіадах та конкурсах: аспіранти та студенти кафедри неодноразово отримували нагороди в конкурсі НАН України для молодих учених і студентів за кращі наукові роботи у Всеукраїнському конкурсі «Економічні реформи в Україні: позиція молоді», у міжвузівському конкурсі «Студент Києва» в номінації «Суспільні науки»:

 1. аспірант Ходачук О.М. в 1999 році отримав 2 премію на Всеукраїнському конкурсі “Економічні реформи в Україні: позиція молоді”;
 2. студент Крикун І. отримав диплом ІІ ступеня на першому міжвузівському конкурсі “Студент Києва 98” в номінації “Суспільні науки”;
 3. аспірант Ходачук О.М. був нагороджений грамотою Президії НАН України в конкурсі НАН України для молодих учених і студентів за кращі наукові роботи 1999 року;
 4. магістри Крикун І., Семчинський О. за цикл робіт “Прогнозування макроекономічних показників на прикладі платіжного балансу України” відзначені премією НАН України в конкурсі НАН України для молодих учених і студентів за кращі наукові роботи 1999 року;
 5. студент Копич В. зайняв перше місце в міському міжвузівському конкурсі студентських наукових робіт з економічної проблематики 2000 року, що проводила партія “Реформи та Порядок”;
 6. студент Федоришин М. став Лауреатом третього міжвузівського конкурсу серед студентів вузів Києва “Студент Києва – 2000” в номінації “Суспільні науки” (диплом ІІ ступеня);
 7. аспірант Ставицький А.В. був нагороджений грамотою Президії НАН України в конкурсі НАН України для молодих учених і студентів за кращі наукові роботи 2000 року.
 8. студентка Харламова Г. відзначена премією НАН України в конкурсі НАН України для молодих учених і студентів за кращі наукові роботи 2003 року;
 9. студентка Харламова Г. відзначена Дипломом 1-го ступеню за кращу наукову доповідь на Міжнародній міжвузівській конференції (Економіка: сучасний стан та перспективи розвитку) (Київ, 2003 р. т а 2004 р.).
 10. магістр кафедри економічної кібернетики Бабенко Діана відзначені премією НАН України в конкурсі НАН України для студентів вищих навчальних закладів за кращі наукові роботи 2009 року;

На Всеукраїнських олімпіадах з економічної кібернетики студенти кафедри неодноразово займали призові місця серед студентів інших вузів України. Їх роботи та роботи інших студентів опубліковані в провідних економічних вісниках „Банківська справа”, „Теоретичні та прикладні питання економіки”, „Вісник Київського університету. Економіка” тощо.

У 2021 році студенти кафедри отримали наступні перемоги в олімпіадах та конкурсах:

Студентка 4 курсу освітньої програми “Економічна кібернетика” Губська Марина Богданівна з науковою роботою на тему “Економіко-математичне моделювання якості життя населення у країнах світу” отримала Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економічна кібернетика». (Науковий керівник: д.е.н., доцент кафедри економічної кібернетики Ставицький Андрій Володимирович)

У 2020 році студенти кафедри отримали наступні перемоги в олімпіадах та конкурсах:

Студентка 3 курсу освітньої програми “Економічна кібернетика” Козуб Марина Богданівна з науковою роботою на тему “Моделювання нерівності доходів у країнах Європейського Союзу” отримала Диплом І ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економічна кібернетика». (Науковий керівник: д.е.н., доцент кафедри економічної кібернетики Ставицький Андрій Володимирович).

У 2019 році студенти кафедри отримали наступні перемоги в олімпіадах та конкурсах:

Студент 1-го курсу магістратури освітньої програми «Економічна кібернетика» Максим Біличенко посів 1-е місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт 2018/2019 н.р. з напряму “Кількісні методи в економіці” (Науковий керівник к.е.н., доц. Ставицький А.В.).

У 2018 році студенти кафедри отримали наступні перемоги в олімпіадах та конкурсах:

 1. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Якимчук Богдан зайняв 1 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у 2017/2018 навчальному році зі спеціалізації «Економічна кібернетика» і нагороджений дипломом I ступеня.
 2. Студентка 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Касьянова Ксенія зайняла перше місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Економічна кібернетика» (м.Львів, квітень 2018 р.) )  і нагороджена дипломом I ступеня.
 3. Команда кафедри економічної кібернетики зайняла перше місце в командному заліку серед команд більше ніж 30 університетів України на 2-му турі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Економічна кібернетика» (м.Львів, квітень 2017 р.).
 4. Студенти 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Якимчук Богдан та Волкодав Меланія у складі команди економічного факультету виграли фінал конкурсу CFA Institute Research Challenge in Ukraine.
 5. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Якимчук Богдан  став фіналістом міжнародного конкурсу MODELOFF 2018.

У 2017 році студенти кафедри отримали наступні перемоги в олімпіадах та конкурсах:

 1. Студентка 3-го курсу кафедри економічної кібернетики Касьянова Ксенія зайняла 2 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у 2016/2017 навчальному році за напрямом “Математичні  моделі, методи в економіці” і нагороджена дипломом I I ступеня.
 2. Студент 3-го курсу кафедри економічної кібернетики Біличенко Максим зайняв перше місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Львів, квітень 2017 р.) )  і нагороджений дипломом I ступеня.
 3. Студент 1-го курсу магістратури кафедри економічної кібернетики Керечанів Дініїл зайняв друге місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Львів, квітень 2017 р.) )  і нагороджений дипломом II ступеня.
 4. Команда кафедри економічної кібернетики зайняла перше місце в командному заліку серед команд більше ніж 35 університетів України на 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики (м.Львів, квітень 2017 р.).

У 2016 році студенти кафедри отримали наступні перемоги в олімпіадах та конкурсах:

 1. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Керечанін Даніїл зайняв 1 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у 2014/2015 навчальному році за напрямом “Математичні моделі, методи в економіці” і нагороджена дипломом I ступеня.
 2. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Керечанів Дініїл зайняв друге місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Львів, квітень 2016 р.) і нагороджений дипломом II ступеня.
 3. Студентка 3-го курсу кафедри економічної кібернетики Плитус Вікторія зайняла друге місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Львів, квітень 2015 р.) і нагороджений дипломом II ступеня.
 4. Команда кафедри економічної кібернетики зайняла перше місце в командному заліку серед команд більше ніж 40 університетів України на 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики (м.Львів, квітень 2015 р.).
 5. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Керечанів Дініїл у складі команди економічного факультету виграв фінансовий кейс-чемпіонат BNP Paribas Ace Manager (чемпіон світу).
 6. Студент 2-го курсу кафедри економічної кібернетики Вакарюк Андрій у складі команди економічного факультету став фіналістом Європейського кейсового чемпіонату P&G CEO CHALLENGE EUROPE (фіналіст чемпіонату Європи).

У 2015 році студенти кафедри отримали наступні перемоги в олімпіадах та конкурсах:

 1. Студентка 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Прокопенко Олександра зайняла 1 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у 2014/2015 навчальному році за напрямом “Математичні методи в економіці” і нагороджена дипломом I ступеня.
 2. Студент 3-го курсу кафедри економічної кібернетики Керечанів Дініїл зайняв друге місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Львів, квітень 2015 р.) і нагороджений дипломом II ступеня.
 3. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Сохатюк Богдан зайняв третє місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Львів, квітень 2015 р.) і нагороджений дипломом III ступеня.
 4. Команда кафедри економічної кібернетики зайняла друге місце в командному заліку серед команд більше ніж 40 університетів України на 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики (м.Львів, квітень 2015 р.);
 5. Студент 1-го курсу магістратури кафедри економічної кібернетики Зянько Павло нагороджений Дипломом за перемогу в конкурсному доборі Стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука “Завтра.UA” у науковому напряму “Економіка та менеджмент”.

У 2014 році студенти кафедри отримали наступні перемоги в олімпіадах та конкурсах:

 1. Студентка 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Березнюк Оксана зайняла 1 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у 2013/2014 навчальному році за напрямом “Кількісні методи в економіці” (статистика, економіко-математичне моделювання) і нагороджена дипломом I ступеня.
 2. Студентка 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Меметова Інна зайняла 2 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у 2013/2014 навчальному році за напрямом “Кількісні методи в економіці” (статистика, економіко-математичне моделювання) і нагороджена дипломом II ступеня.
 3. Студентка 3-го курсу кафедри економічної кібернетики Прокопенко Олександра зайняла 3 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у 2013/2014 навчальному році за напрямом “Кількісні методи в економіці” (статистика, економіко-математичне моделювання) і нагороджена дипломом II ступеня.
 4. Студентка 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Ярмоленко Юлія зайняла друге місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Черкаси, квітень 2014 р.) і нагороджений дипломом II ступеня.
 5. Студент 3-го курсу кафедри економічної кібернетики Сохатюк Богдан зайняв третє місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Черкаси, квітень 2014 р.) і нагороджений дипломом III ступеня.
 6. Команда кафедри економічної кібернетики зайняла перше місце в командному заліку серед команд більше ніж 30 університетів України на 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики (м.Черкаси, квітень 2014 р.);
 7. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Зянько Павло нагороджений Дипломом за перемогу в конкурсному доборі Стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука “Завтра.UA” у науковому напряму “Економіка та менеджмент”.
 8. Студенти, академічні групи та куратори кафедри є неоднарозово були номінантами на факультетському конкурсі на “Кращого студента”, “Кращу академічну групу”, “Кращого куратора”.

У 2013 році студенти кафедри отримали наступні перемоги в олімпіадах та конкурсах:

 1. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Максяков Микита зайняв 1 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у 2012/2013 навчальному році за напрямом “Кількісні методи в економіці” (статистика, економіко-математичне моделювання) і нагороджена дипломом I ступеня.
 2. Студентка 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Согуляєва Катерина зайняла 3 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у 2012/2013 навчальному році за напрямом “Кількісні методи в економіці” (статистика, економіко-математичне моделювання) і нагороджена дипломом III ступеня.
 3. Студентка 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Єлець Ірина зайняла перше місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Полтава, квітень 2013 р.) і нагороджений дипломом I ступеня.
 4. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Савченко Андрій зайняв друге місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Полтава, квітень 2013 р.) і нагороджений дипломом II ступеня.
 5. Команда кафедри економічної кібернетики зайняла перше місце в командному заліку серед команд більше ніж 40 університетів України на 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики (м.Полтава, квітень 2013 р.);
 6. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Ігнатюк Віталій нагороджений Дипломом за перемогу в конкурсному доборі Стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука “Завтра.UA” у науковому напряму “Економіка та менеджмент”.
 7. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Нестеренко Владислав нагороджений Дипломом за перемогу в конкурсному доборі Стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука “Завтра.UA” у науковому напряму “Економіка та менеджмент”.
 8. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Ігнатюк Віталій та магістр 2-го року навчання Потапенко Ілья в складі команди економічного факультету посіли І місце у національному фіналі міжнародного конкурсу зі стратегічного менеджменту Global Management Challenge (GMC)
 9. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Ігнатюк Віталій та магістр 2-го року навчання Потапенко Ілья в складі команди економічного факультету вибороли І місце у міжнародному фіналі конкурсу зі стратегічного менеджменту Global Management Challenge (GMC) у м. Бухарест (Румунія).
 10. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Ігнатюк Віталій у складі команди економічного факультету здобув перемогу на всеукраїнському етапі конкурсу інвестиційних досліджень CFA Institute Research Challenge – І місце.
 11. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Ігнатюк Віталій у складі команди економічного факультету представляв Україну на регіональних змаганнях конкурсу інвестиційних досліджень CFA Institute Research Challenge, 10-11 квітня 2013 року у місті Лондон, Велика Британія.

У 2012 році студенти кафедри отримали наступні перемоги в олімпіадах та конкурсах:

 1. Студентка 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Ситєнко Анастасія зайняла 1 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у 2011/2012 навчальному році за напрямом “Кількісні методи в економіці” (статистика, економіко-математичне моделювання) і нагороджена дипломом I ступеня.
 2. Магістр 2-го року навчання кафедри економічної кібернетики Ухань Ксенія зайняла 3 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у 2011/2012 навчальному році за напрямом “Кількісні методи в економіці” (статистика, економіко-математичне моделювання) і нагороджена дипломом III ступеня.
 3. Студент 3-го курсу кафедри економічної кібернетики Ігнатюк Віталій зайняв перше місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Полтава, квітень 2012 р.) і нагороджений дипломом I ступеня.
 4. Магістр 1-го року навчання кафедри економічної кібернетики Боровик Павло зайняв друге місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Полтава, квітень 2012 р.) і нагороджений дипломом II ступеня.
 5. Команда кафедри економічної кібернетики зайняла перше місце в командному заліку серед команд більше ніж 40 університетів України на 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики (м.Полтава, квітень 2012 р.);
 6. Магістр 1-го року навчання кафедри економічної кібернетики Дишлюк Дарія нагороджена Дипломом за перемогу в конкурсному доборі Стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука “Завтра.UA” у науковому напряму “Економіка та менеджмент”.
 7. Студентка 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Мартинович Д. зайняла друге місце на Міжнародній студентській конференції “20 Years After the Soviet Union: Economic Achievements and Challenges”, організованої Київською школою економіки.

У 2011 році студенти кафедри отримали наступні перемоги в олімпіадах та конкурсах:

 1. Магістр 1-го року навчання кафедри економічної кібернетики Новикова Олена зайняла 1 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у 2010/2011 навчальному році за напрямом “Кількісні методи в економіці” (статистика, економіко-математичне моделювання) і нагороджена дипломом I ступеня.
 2. Студентка 3-го курсу кафедри економічної кібернетики Ситєнко Анастасія зайняла друге місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Запоріжжя, квітень 2011 р.).
 3. Студент 3-го курсу кафедри економічної кібернетики Дунін Денис зайняв друге місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Запоріжжя, квітень 2011 р.).
 4. Команда кафедри економічної кібернетики зайняла перше місце в командному заліку серед команд більше ніж 40 університетів України на 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики (м.Запоріжжя, квітень 2011 р.).
 5. Аспірант кафедри економічної кібернетики Хом’як Василь зайняв 2 місце у номінації „Спудейські есеї” V Всеукраїнського молодіжного конкурсу „Новітній інтелект України”, що проводив Міжнародний благодійний фонд “Україна 3000”.
 6. Магістр 1-го року навчання кафедри економічної кібернетики Новикова Олена нагороджений Дипломом за перемогу в конкурсному доборі Стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука “Завтра.UA” у науковому напряму “Економіка та менеджмент”.
 7. Студентка 3-го курсу кафедри економічної кібернетики Ситєнко Анастасія. нагороджений Дипломом за перемогу в конкурсному доборі Стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука “Завтра.UA” у науковому напряму “Економіка та менеджмент”.
 8. Студентка 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Нетесіна Марина нагороджений Дипломом за перемогу в конкурсному доборі Стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука “Завтра.UA” у науковому напряму “Економіка та менеджмент”.
 9. Магістр 1-го року навчання кафедри економічної кібернетики Сікач Владислав нагороджений Дипломом за перемогу в конкурсному доборі Стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука “Завтра.UA” у науковому напряму “Економіка та менеджмент”.
 10. Студенти 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Боровик Павло та Потапенко Ілья в складі команди економічного факультету зайняли I місце в Національному фіналі змагання №1 у світі зі стратегічного менеджменту “GLOBAL MANAGEMENT CHALLENGE”.
 11. Наукова робота студентки 3-го курсу кафедри економічної кібернетики Палійчук Ольги була відмічена кращою в номінації «За вміння використовувати наукові досягнення Саймона Кузнеця в сучасних економічних процесах» Міжнародного конкурсу наукових робіт молодих вчених і студентів ена честь 110 річниці з дня народження Нобелівського лауреата з економики Саймона Кузнеця.

У 2010 році студенти кафедри отримали наступні перемоги в олімпіадах та конкурсах:

 1. Магістр 2-го року навчання кафедри економічної кібернетики Хом’як Василь зайняв 1 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у 2009/2010 навчальному році за напрямом “Кількісні методи в економіці” (статистика, економіко-математичне моделювання) і нагороджений дипломом I ступеня.
 2. Студентка 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Коваль О. зайняла перше місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Запоріжжя, квітень 2010 р.).
 3. Студент 3-го курсу кафедри економічної кібернетики Боровик П. зайняв третє місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Запоріжжя, квітень 2010 р.).
 4. Команда кафедри економічної кібернетики зайняла друге місце в командному заліку серед команд більше ніж 40 університетів України на 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики (м.Запоріжжя, квітень 2010 р.).
 5. Магістр 2-го року навчання кафедри економічної кібернетики Хом’як Василь зайняв 2 місце у номінації „Спудейські есеї” IV Всеукраїнського молодіжного конкурсу „Новітній інтелект України”, що проводив Міжнародний благодійний фонд “Україна 3000”.
 6. Магістр 2-го року навчання кафедри економічної кібернетики Хом’як Василь зайняв 1 місце у конкурсі наукових студентських робіт “Economic Advice to the New President”, що проводила Київська школа економіки, квітень 2010 р.
 7. Магістр 2-го року навчання кафедри економічної кібернетики Хом’як Василь нагороджений Дипломом за перемогу в конкурсному доборі Стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука “Завтра.UA” у науковому напряму “Економіка та менеджмент”.
 8. Магістр 1-го року навчання кафедри економічної кібернетики Юрченко Кирил нагороджений Дипломом за перемогу в конкурсному доборі Стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука “Завтра.UA” у науковому напряму “Економіка та менеджмент”.
 9. Магістр 2-го року навчання кафедри економічної кібернетики Самарцев Юрій нагороджений Дипломом за перемогу в конкурсному доборі Стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука “Завтра.UA” у науковому напряму “Економіка та менеджмент”.

У 2009 році студенти кафедри отримали наступні перемоги в олімпіадах та конкурсах:

 1. Магістр 2-го року навчання кафедри економічної кібернетики Рибальченко Сергій зайняв 1 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у 2008/2009 навчальному році за напрямом “Кількісні методи в економіці” (статистика, економіко-математичне моделювання) і нагороджений дипломом I ступеня.
 2. Магістр 2-го року навчання кафедри кафедри економічної кібернетики Лавренчук Валентина зайняла 3 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у 2008/2009 навчальному році за напрямом “Кількісні методи в економіці” (статистика, економіко-математичне моделювання) і нагороджена дипломом III ступеня.
 3. Магістр 1-го року навчання курсу кафедри економічної кібернетики Удовенко Я. зайняв друге місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Запоріжжя, квітень 2009 р.).
 4. Студентка 3-го курсу кафедри економічної кібернетики Коваль О. зайняла третє місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Запоріжжя, квітень 2009 р.).
 5. Команда кафедри економічної кібернетики зайняла перше місце в командному заліку серед команд більше ніж 40 університетів України на 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики (м.Запоріжжя, квітень 2009 р.).
 6. Магістр 1-го року навчання кафедри економічної кібернетики Хом’як Василь нагороджений Дипломом за перемогу в конкурсному доборі Стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука “Завтра.UA” у науковому напряму “Економіка та менеджмент”.
 7. Магістр 1-го року навчання кафедри економічної кібернетики Бабенко Діана нагороджена Дипломом за перемогу в конкурсному доборі Стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука “Завтра.UA” у науковому напряму “Економіка та менеджмент”.
 8. Команда кафедри економічної кібернетики у складі магістрів 1-го року навчання Хом’яка В. та Удовенка Я. вийшла у фінал міжнародного конкурсу з маркетингових досліджень ESTRAT-2009, що проводить фірма L’OREAL.
 9. Кращим бакалавром економічного факультету 2009 р. була визнана Нетесіна М.

У 2008 році студенти кафедри отримали наступні перемоги в олімпіадах та конкурсах:

 1. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Хом’як Василь зайняв 1 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямом “Кількісні методи в економіці” (економіко-математичне моделювання).
 2. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Корнійчук Володимир зайняв 3 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямом “Кількісні методи в економіці” (економіко-математичне моделювання).
 3. Магістр 1-го року навчання курсу кафедри економічної кібернетики Рибальченко С. зайняв перше місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Запоріжжя, квітень 2008 р.).
 4. Студент 4-го курсу навчання курсу кафедри економічної кібернетики Удовенко Я. зайняв третє місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Запоріжжя, квітень 2008 р.).
 5. Команда кафедри економічної кібернетики зайняла перше місце в командному заліку серед команд більше ніж 50 університетів України на 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики (м.Запоріжжя, квітень 2008 р.).
 6. Магістр 1-го року навчання курсу кафедри економічної кібернетики Рибальченко С. нагороджений грамотою за активну участь у роботі круглого столу “Ідеї та парадигми В.М.Глушкова” на 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м. Запоріжжя, квітень 2008 р.).
 7. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Хом’як Василь зайняв 1 місце у номінації „Наукове дослідження” 2 Всеукраїнського конкурсу „Новітній інтелект України”.
 8. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Хом’як Василь нагороджений Дипломом за перемогу в конкурсному доборі Стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука “Завтра.UA” у науковому напряму “Економіка та менеджмент”.
 9. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Хом’як Василь зайняв 1 місце у конкурсі наукових студентських робіт “Evidence based decision making – applying economics to real life”, що проводила Київська школа економіки.
 10. Кращими магістром економічного факультету 2008 р. було визнано Рибальченка С.

У 2007 році студенти кафедри отримали наступні перемоги в олімпіадах:

 1. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Рибальченко С. зайняв третє місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Харків, квітень 2007 р.).
 2. Команда кафедри економічної кібернетики зайняла третє місце в командному заліку серед команд більше ніж 50 університетів України на 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики (м.Харків, квітень 2007 р.).

У 2006 році студенти кафедри отримали наступні перемоги в олімпіадах:

 1. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Щур Д. зайняв третє місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Харків, квітень 2006 р.).
 2. Команда кафедри економічної кібернетики зайняла третє місце в командному заліку серед команд більше ніж 40 університетів України на 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики (м.Харків, квітень 2006 р.).

У 2005 році студенти кафедри отримали наступні перемоги в олімпіадах:

 1. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Макушенко І. зайняв перше місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Харків, квітень 2005 р.).
 2. Студент 3-го курсу кафедри економічної кібернетики Щур Д. зайняв друге місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Харків, квітень 2005 р.).
 3. Команда кафедри економічної кібернетики зайняла перше місце в командному заліку серед команд більше ніж 30 університетів України на 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики (м.Харків, квітень 2005 р.).
 4. Магістр кафедри економічної кібернетики Жолос А.О. зайняв перше місце у 2-му турі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни “Інформаційні системи в менеджменті” (м.Дніпропетровськ, квітень 2005 р.).
 5. Магістри кафедри економічної кібернетики Попко Д. і Ткачук О. Отримали грамоти за кращі доповіді на секції „Економіка” міжнародної наукової конференції студентів, аспірантів та молодих вчених „Ломоносов-2005”, яка проводилась Московським державним університетом імені М.В.Ломоносова 12-15 квітня 2005 р.
 6. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Левада А. Зайняв третє місце на Всеукраїнському конкурсі „ СОТ очима молоді” (травень 2005 р.,КНТЕУ).

У 2004 році студенти кафедри отримали наступні перемоги в олімпіадах:

 1. Магістр кафедри економічної кібернетики Харламова Г.О. відзначена Дипломом 1-го ступеню за кращу наукову доповідь на ІІI Міжнародній конференції студентів, аспірантів, молодих вчених „Науково-технічний розвиток: економіка, технології. Управління”(Київ, квітень, 2004 р.).
 2. Магістр кафедри економічної кібернетики Жолос А.О. зайняв 1 місце у 2-му турі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни “Інформаційні системи і технології в економіці” (м.Київ, квітень 2004 р.).
 3. Студент 3-го курсу кафедри економічної кібернетики Макушенко І. зайняв друге місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Дніпропетровськ, квітень 2004 р.).
 4. Студент 2-го курсу кафедри економічної кібернетики Рубаник Ю. зайняв третє місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Дніпропетровськ, квітень 2004 р.).
 5. Магістр кафедри економічної кібернетики Харламова Г. . була відзначений грамотою за кращу наукову доповідь у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики (м.Дніпропетровськ, квітень 2004 р.).
 6. Студент 3-го курсу кафедри економічної кібернетики Макушенко І. зайняв друге місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної теорії (м.Київ, квітень 2004 р.), а студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Ткачук О. зайняв третє місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної теорії (м.Київ, квітень 2004 р.).
 7. Кращим магістром економічного факультету 2004 р. було визнано Небукін В.

У 2003 році студенти кафедри отримали наступні перемоги в олімпіадах:

 1. Магістр кафедри економічної кібернетики Харламова Г.О. відзначена Дипломом 2-го ступеню за кращу наукову доповідь на ІІ Міжнародній конференції студентів, аспірантів, молодих вчених „Науково-технічний розвиток: економіка, технології. Управління” (Київ, квітень, 2003 р.).
 2. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Жолос А.О. зайняв 2 місце у 2-му турі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни “Інформаційні системи і технології в економіці” (м.Київ, квітень 2003 р.).
 3. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Небукін В.О. зайняв 4 місце у 2-му турі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни “Інформаційні системи і технології в економіці” (м.Київ, квітень 2003 р.).
 4. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Жолос А.О. зайняв друге місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Дніпропетровськ, квітень 2003 р.).
 5. Студент 3-го курсу кафедри економічної кібернетики Ткаченко Ю. зайняв третє місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Дніпропетровськ, квітень 2003 р.).
 6. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Небукін В.О. отримав диплом кращого студента спеціальності „Економічна кібернетика” у 2-му турі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни “Економічна теорія” (м.Київ, квітень 2003 р.).
 7. Кращим магістром економічного факультету 2003 р. було визнано Харламову Г.

У 2002 році студенти кафедри отримали наступні перемоги в олімпіадах:

 1. Студент 3-го курсу кафедри економічної кібернетики Жолос А.О. зайняв перше місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики. (м.Дніпропетровськ, квітень 2002 р.).
 2. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Шевців Р.С. зайняв третє місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики.
 3. Студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики Федоришин М.М. зайняв четверте місце у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики.
 4. Магістр кафедри економічної кібернетики Копич В.В. був відзначений грамотою за кращу наукову доповідь у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики.
 5. Студент 3-го курсу кафедри економічної кібернетики Небукін В.О. зайняв 4 місце у 2-му турі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни “Інформаційні системи і технології в економіці” (м.Київ, квітень 2002 р.).