Співробітництво зі стейкхолдерами

Довідка

про досвід співпраці з роботодавцями на

кафедрі менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності

(2012-2017 рр.)

ОПИТУВАННЯ СТЕЙКХОЛДЕРІВ

ВЗАЄМОДІЯ З ВИПУСКНИКАМИ, РОБОТОДАВЦЯМИ ТА ІНШИМИ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ

Кафедра менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності  системно проводить роботу з роботодавцями, активно налагоджує та підтримує постійні контакти зі своїми випускниками. Кафедра комплексно використовує різні форми співпраці, які спрямовані на формування професійних компетентностей студентів освітніх ступенів «бакалавр» та «магістр» в межах навчального процесу, проходження навчально-виробничої, науково-дослідної практик, написання випускних кваліфікаційних бакалаврських і магістерських  робіт. Так, для формування професійної кваліфікації студентів спеціальності 073 «Менеджмент» кафедрою спільно з компаніями – роботодавцями проводяться різноманітні заходи, у тому числі за участю випускників минулих років.

     У 2012-2017 р.: участь викладачів і студентів кафедри у Міжнародному науково-технологічному форумі «Наука. Інновації. Технології – 2012», організованого Державним агентством з питань науки, інновацій та інформатизації України (світлина ліворуч, викладачі доц. Фірсова С.Г., к.е.н. Ситницький М.В.; світлина праворуч – доц. Анісімова Л.А. й студентки бакалаврської підготовки ОП «Менеджмент організацій»); презентація-семінар по SAP ERR для викладачів кафедри менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності та кафедри кібернетики (організована студенткою 2 курсу МО Лебединою О. – помічником директора компанії SAP Україна) з метою впровадження даного ПП у навчальний процес. Світлини з відвідування виставок нижче.

У 2013–2014 рр.:  організація проведення першого туру всесвітнього конкурсу інноваційних маркетингових проектів L’Oreal Brainstorm під егідою кафедри менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності та фахівців-експертів компанії «L’Oreal Україна». Команди – лідери університетського фіналу – (2013 р. – Спіріна І., Петрушина А.,Удовиця К.), (2014 р. – Гладуняк О., Цибуля Д., Хоренко К.) – стали переможцями національного фіналу міжнародного конкурсу креативних ідей L’Oreal Brainstorm і достойно представили Україну на міжнародному фіналі L’Oreal Brainstormу Парижі, увійшовши у десятку найкращих команд.

Паризький фінал міжнародного конкурсу креативних ідей L’Oreal Brainstorm 2013 року, м. Париж, Франція, виступає команда – переможниця національного фіналу  у складі Спіріна Інна, Петрушина (Дзюба) Аліса, Удовиця Ксенія, на світлині праворуч студентки магістратури презентують свій маркетинговий проект.

Півфінал національного туру міжнародного конкурсу креативних ідей L’Oreal Brainstorm 2014 р. на економічному факультеті.

На світлині ліворуч – команда менеджерів, праворуч – всі команди 2014 р.  

 У 2013–2017 рр. – проведення на постійній основі завідувачем кафедри д.е.н. Жилінською О.І. у межах дисципліни «Вступ до університетських студій» командної гри-змагання для студентів 1 курсу «Внесок видатної особистості у розвиток теорії, практики і мистецтво менеджменту», голови журі у різні роки – випускник кафедри, директор Української національної лотереї, к.е.н. А.Денисенко, члени журі – випускник кафедри, к.е.н. П.Кухта, випускник кафедри, к.е.н. М.Ситницький, випускниця кафедри, к.е.н. А. Букало – начальник відділу аналітики ТОВ «Арго – торговельна мережа», к.е.н. А.Чорний – директор компанії «ГоуАйТі».

Командна гра у першокурсників, ОП «Менеджмент організацій», 22.11.2014

                                           Робота журі                                                      Нагородження капітана команди-переможця

     У 2015 р. організація зустрічі студентів та викладачів кафедри менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності з її випускником – Тісленком Владиславом – засновником українського start-up Concepter. Його компанія налагодила виробництво інноваційного продукту iBlazer в 35 країнах світу, співпрацюючи з такими відомими дистриб’юторами, як Apple Store, Best Buy, WallMart та іншими.

У 2016 р. відбулася низка зустрічей з роботодавцями, серед яких: лекція «Репутаційний менеджмент у сучасних організаціях (директор з корпоративних комунікацій Укртелеком Оксана Клименко); тренінг «Успішна співбесіда» (проводила керівник UGEN Анастасія Кожухівська); бізнес-гра з HR-менеджменту (проводила  керівник UGEN  Анастасія Кожухівська).

Широкі можливості для налагодження взаємозв’язків з роботодавцями, для професійного зростання майбутніх фахівців – менеджерів представляють «Тижні кар’єри», які багато років організуються на економічному факультеті. Так, під час проведення Дня кар’єри на економічному факультеті у квітні 2016 року студентка 4 курсу Войтович А.В. познайомилася з представниками компанії Philip Morris Ukraine, пройшла багаторівневий відбір та працевлаштувалась у відділ по роботі с персоналом. У березні 2017 року як представник компанії-роботодавця Войтович Анна (студентка 1 курсу магістратури, освітня програма «Менеджмент організацій і адміністрування»  заочної форми навчання) проводила тренінг для студентів 3 курсу спеціальності 073 «Менеджмент» в межах вивчення дисципліни «Управління персоналом» на тему: «Організація відбору персоналу: проведення співбесід».

На світлинах внизу – представники компаній-роботодавців у пошуку талантів на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

     У межах програми підготовки фахівців за освітніми магістерськими програмами  «Менеджмент організацій і адміністрування», «Менеджмент інноваційної діяльності» при підтримці провідних вітчизняних компаній (зокрема, Консалтингова компанія «Технології Управління Спайдер Україна» (на основі договору про співпрацю); Інститут кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України; ТОВ «Лайфселл» та ін.), спонсорів і меценатів (Міщенко О.В.) в Університеті реалізується багаторічний  проект «Project Managemet: Вища Ліга», який забезпечує практичну складову підготовки фахівців за програмою дисципліни «Управління проектами» та отримання сертифікатів проектними командами-переможцями від генерального партнера проекту  компанії «Технології Управління Спайдер Україна», що є авторизованим міжнародним провайдером Всесвітньої Асоціації Проектного Менеджменту (G.R.E.P. PMI) та офіційним підрядником Єврокомісії з питань менеджменту у сфері підготовки фахівців з управління проектами. Так, у 2012 р. 30 студентів магістратури напряму «Менеджмент», а в  2013 р. – 20 студентів дістали сертифікати у межах вивчення дисципліни «Управління проектами» від консалтингової компанії «Технології Управління Спайдер Україна» (приклад сертифікату на світлині нижче).

 

Результатом співпраці кафедри з роботодавцями та її випускниками у межах «Project Managemet: Вища Ліга»  стало запровадження до програм магістерської підготовки присвоєння професійної кваліфікації «менеджер проектів», за умови, якщо випускник впродовж 1-4 семестрів: здійснив розробку навчального проекту, склав іспит з нормативної дисципліни “Управління проектами” з оцінками не нижче 75 балів; пройшов  стажування у навчальному проектному офісі (240 годин); захистив кваліфікаційну роботу магістра (за професійною кваліфікацією) з оцінкою не нижче 75 балів. І саме роботодавці-випускники кафедри – Олег Міщенко та Антон Чорний  – ініціювали відображення здобутків студентів за цією компонентою в найактуальнішій для початку ХХІ століття професійній кваліфікації «менеджер проектів».

На світлинах вище – миттєвості захисту навчальних проектів командами студентів денної ф. н. магістерської підготовки освітніх програм «Менеджмент організацій і адміністрування» та «Менеджмент інноваційної діяльності» в аудиторії імені професора Д.М.Черваньова, грудень 2016 р., нижче – захисти 2015 року.

Капітан команди – до комунікативної атаки!                                             Командна робота – запорука успіху! 

Захисти проектів у 2015 р.

Команда студенток захищає проекти                                                                                  Команда журі працює

Василь Михайлович Приймак у ролі ментора.                         Приємний сюрприз – подарунки від замовника проектів

                                                                                                                     компанії Фішки.ua – вручає Олег Міщенко

     Світлини нижче передають миттєвості перемог студентів магістерської підготовки ОП «Менеджмент організацій і адміністрування» та ОП «Менеджмент інноваційної діяльності» з їх навчальними проектами: призове ІІ місце на міжнародній олімпіаді з бізнесу та менеджменту у Білоруському державному університеті (світлина ліворуч, м. Мінськ, Білорусь, 2012 р.) та перемога у номінації «Соціальний проект» конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді м. Києва (світлина праворуч, 2013 р.)

Невід’ємною складовою професійної підготовки студентів є проходження практик (навчально-виробничої, науково-дослідної). У цій площині роботу кафедри сфокусовано на таких напрямах:

     організації відбору студентів на об’єкти практики за результатами попереднього анкетування представниками роботодавців (ТОВ «Ашан Україна Гіпермаркет» – Савченко А.О., відділ навчання; Консалтингова компанія «Технології Управління Спайдер Україна» – Тереховська Є., керівник HR-відділу);

     проведеннї захистів звітів студентів на підприємствах (Агрохолдинг «Мрія»: захистили звіти з виробничої практики студенти 4 курсу Дацькова Д., Ляшенко Т., Кравець Т., Квітка Ю., Падалка Т.; Корпорація «ТСМ-Груп»: захистили звіти з виробничої практики студенти 4 курсу Різник Н., Кеньо К., Полункіна К.), а також за участю провідних фахівців від баз практик (ТОВ «Ашан Україна Гіпермаркет», Консалтингова компанія «Технології Управління Спайдер Україна» тощо);

     сприянні у подальшому стажуванні та працевлаштуванні студентів.

     Студенти ОП «Менеджмент організацій» на захисті звітів з виробничої практики на базі практики – в Агрохолдингу «Мрія»

     Окрім підвищення якості навчального процесу та посилення його практичної спрямованості, такі заходи активізують взаємодію із випускниками кафедри (А.Денисенко, Г. Махініч, А.Кожухівська, А.Чорний, О.Міщенко й ін.).

     Системний характер співпраці з роботодавцями проявляється при організації підсумкової атестації бакалаврів і магістрів, зокрема, при написанні випускних кваліфікаційних робіт. Варто відзначити існуючу наступність у розвитку взаємозв’язків кафедри з роботодавцями: від стажування, проходження навчально-виробничої, науково-дослідної практик до написання кваліфікаційних випускних робіт бакалаврів, магістрів, їх захисту на об’єктах досліджень випускних робіт та подальшого працевлаштування студентів, а саме студентка 4 курсу Кожухівська А. за результатами виробничої практики перше місце роботи дістала в Агрохолдингу «Мрія» (2012 р.), студентка Спіріна І. – у ТОВ «L’Oreal Україна» (2014 р.), студентка Дацькова Д.– у ТОВ «Нестле Україна» (2015 р.).

     На світлинах нижче – захисти бакалаврських і магістерських робіт випускників напряму Менеджмент і адміністрування на виїзних засіданнях ДЕК:

Виїзне засідання ДЕК на бакалаврському рівні.              Захист бакалаврської роботи.   Анастасії  Кожухівської

в Агрохолдингу «Мрія»

Захист бакалаврської роботи.                                                                 Представники Агрохолдингу Мрія 

Дарини Дацькової                                                                                          на захисті випускних робіт

      Кафедра менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності надає  пріоритетне значення активній співпраці зі своїми випускниками щодо формування професійних компетентностей майбутніх менеджерів, зокрема, під час зустрічей різного формату зі студентами та організації їх стажування й проходження навчально-виробничої або науково-дослідної практик, а також відстежує кар’єрний шлях своїх випускників.

Випускники кафедри менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності, які працюють у провідних українських і міжнародних компаніях

ПІП

випускника

Спеціальність Рік випуску Назва компанії Посада
1 Шингур

Максим

Менеджмент організацій 1999 Техмашексім Україна Директор
2 Денисенко Андрій Менеджмент організацій 2001 ТОВ «Укргазсервіс» Радник Президента з інвестиційних проектів
3 Шуляк

Марина

Менеджмент організацій 2003 ТОВ «КОМКОН-Україна» Маркетолог
4 Костюченко Ірина Менеджмент організацій 2004 ТОВ

«Воля-кабель»

Менеджер проектів
5 Сундук

Юлія

Менеджмент організацій 2004 компанія Ювелірний Дім PRIDE Фінансовий менеджер
6 Васьковська Катерина Менеджмент організацій 2004 Компанії «Леруа Мерлен Україна» Начальник відділу продажів
7 Махініч

Ганна

Випускниця аспірантури 2006 ТСМ Груп Начальник відділу якості, сертифікації та кадрів, к.е.н.
8 Сторожук Василь Менеджмент організацій 2006 Основа-солсіф Провідний економіст
9 Букало

Анна

Менеджмент організацій 2009 Торговельна мережа «АРГО» Начальник відділу аналітики
10 Ткаченко

Юлія

Менеджмент інноваційної діяльності 2010 Європейська Бізнес Асоціація Координатор комітетів
11 Єрмоленко Ольга Менеджмент організацій 2011 Університет БУДО (Норвегія) Докторант
12 Колеснік

Юрій

Менеджмент організацій 2012 Агрохолдінг «Мрія» Менеджер з освітніх проектів
13 Тiсленко Владислав Менеджмент організацій 2012 Concepter Засновник
14 Кожухівська Анастасія Менеджмент організацій 2013 UGEN Керівник проекту
15 Спіріна

Інна

Менеджмент інноваційної діяльності 2014 ТОВ

«L’Oreal Україна»

Маркетолог
16 Дацькова Дарина Менеджмент організацій і адміністрування 2015 ТОВ «Нестле Україна» Менеджер з розвитку торгової марки
17 Довгей

Надія

Менеджмент організацій і адміністрування 2015 ТОВ “Спектр-Агро” Економіст
18 Швець

Софія

Менеджмент інноваційної діяльності 2016 Google Marketing Solutions Manager

 

 

situs slot gacor terpercaya bandar togel terpercaya situs judi slot gacor 10k situs togel hongkong HK online situs toto togel 4d terpercaya/a> Situs toto togel macau 4D Situs Togel 4D Terpercaya situs togel toto slot 4D kaskustoto situs togel toto macau 4D BO Bandar Togel Resmi Toto Macau bandar togel terpercaya situs judi slot online situs slot gacor terbaru resmi Situs togel Toto Togel 4D situs togel 4d toto slot macau Situs judi togel macau 4d Situs Togel Macau 4D situs judi slot gacor resmi terbaru Agen Togel Toto Macau Situs Toto Togel 4D Kaskustoto slot gacor deposit pulsa 10 ribu tanpa potongan Situs Togel Hari Ini Live Draw Hasil Keluaran Togel HK Terlengkap Situs togel toto macau 4d Situs judi slot deposit dana terbaru situs togel toto Macau 4D situs togel toto Macau 4D situs toto togel slot resmi, bandar togel toto 4D
link situs slot gacor terbaru Situs toto togel 4D Toto Situs agen toto togel 4D Situs toto togel terpercaya slot deposit pulsa bandar togel 4d bandar togel 4d situs togel slot bandar togel resmi bandar togel 4d slot online gacor bandar slot pulsa situs togel 4d situs togel macau bandar togel macau situs togel hk judi slot online situs toto togel 4d situs toto togel keluaran toto togel slot togel 4d situs toto togel toto togel resmi togel resmi 4d bandar togel 4d toto macau 4d bandar togel 4d slot deposit pulsa situs toto togel 4d situs togel terpercaya situs toto togel situs slot online situs togel 4d situs togel toto toto togel 4d slot togel 4d situs togel terpercaya togel toto slot bandar togel terpercaya toto togel situs toto 4d resmi situs togel toto 4d bandar toto macau terpercaya bo toto togel 4d resmi agen togel 4d