Фещенко Євгенія Аркадіївна

Дата народження – 27 квітня 1951

Науковий ступінь – кандидат економічних наук

Посада – доцент

Навчання:
У 1975 році закінчила Київський вечірній радіотехнічний технікум, отримала спеціальність економіста. У 1990 році закінчила Київський інститут народного господарства за спеціальністю «Бухгалтерський облік, контроль і аналіз господарської діяльності» з отриманням кваліфікації економіста. У 1998 році захистила кандидатську дисертацію зі спеціальності «Економічна теорія» за темою «Відтворення кваліфікованої робочої сили в умовах переходу до ринкової економіки».

Трудова діяльність:
З 1975 р. по 1992 р. – бухгалтер, старший бухгалтер, головний бухгалтер Київського радіотехнічного технікуму, Київської філії ІПК Ленінградського ІПК, Промислово – економічного коледжу. У 1992-1997 рр. – заступник директора з
економічної роботи Промислово-економічного коледжу. З 1997 р. по лютий 2009 р. – головний бухгалтер, начальник департаменту економіки та фінансів, головний бухгалтер Київського національного університету імені Тараса Шевченка. 1990-1998 рр. – викладач Промислово-економічного коледжу. З 2000 р. по січень 2009 р. – за сумісництвом, а з лютого 2009 р. по теперішній час за основним місцем роботи працює на посаді доцента кафедри обліку та аудиту економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
У 2004 р. нагороджена орденом Княгині Ольги ІІІ ступеня за вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти, багаторічну плідну професійну діяльність та з нагоди 170-річчя Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Викладає курси:
«Облік у бюджетних установах», «Державний фінансовий контроль», «Електронний документообіг і підпис», «Організація державного аудиту і контролю», «Методика контрольно-ревізійної роботи».

Основні наукові праці:
1. Навчальний посібник. Страхування: опорний конспект лекцій. К. : Логос, 2015 рік

2. Словник. Міждисциплінарний словник зі страхування та ризик-менеджменту. К.: Логос, 2015 рік.

3. Порядок складання звітності бюджетними установами. Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Серія: Економіка. – 2011 рік.