Історія кафедри обліку та аудиту

Кафедра обліку та аудиту була створена 7 серпня 1990 р. у складі економічного факультету. Засновником і першим завідувачем кафедри (1990 – 1994 рр.) був доктор економічних наук, професор Приходько Микола Омелянович (1941–1994 рр.).

З липня 1994 р. по грудень 2011 р. кафедру очолював доктор економічних наук, професор Швець Віктор Григорович. Швець В.Г. є автором понад 100 опублікованих наукових праць, у т.ч. монографій і підручників. Під його науковим керівництвом захищено 26 кандидатських та докторських дисертацій. Швець В.Г. є сертифікованим аудитором, проходив наукове стажування в США.

З грудня 2011 р. по листопад 2015 р. обов’язки завідувача кафедри виконував кандидат економічних наук, доцент Засадний Богдан Андрійович. Засадний Б.А. є випускником Київського національного економічного університету, автором більше 30 наукових праць, розробляє наукову проблему стандартизації та гармонізації бухгалтерського обліку і звітності в умовах євроінтеграційних процесів в Україні.

З грудня 2015 р. обов’язки завідувача кафедри виконує кандидат економічних наук, доцент Мельник Тетяна Григорівна. Мельник Т.Г. є випускницею Київського національного університету імені Тараса Шевченка, автором більше 50 опублікованих наукових праць, в тому числі навчальних посібників, монографій. Член Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України.